| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, are cineva converse de aici? Deci eu port mărimea 38 și am fost in hervis pentru a-mi cumpăra dar nu mai aveau așa ca am probat un 37, 5 și îmi era cam mare, cred ca 37 ar fi bun. Deci întrebarea mea este, așa e la modelul converse all stars Chuck taylor? Cu o mărime mai mică?

1 răspuns:
| DianaTPU a răspuns:

Buna. Eu am mai multe perechi de Conversi si la toate am 38 (5.5 uk) desi eu port de obicei 39. Deci din experienta mea da, sunt cu o marime mai mica.