| Carina366 a întrebat:

Bună, aș avea și eu o întrebare. Tot văd prin reclamele astea portofele în care îți poți pune și telefonul. Am găsit multe site-uri cu acele portofele și mai ieftine și mai scumpe. Eu am găsit un site, Neer se numește, voi ce spuneți de acest site? Un portofel costa 70 de lei acolo și pe eMAG 90 laughing)

3 răspunsuri:
| Yee a răspuns:

Portofel si telefon, una in alta? Trebuie sa imi sun un prieten, "pescuitul" a devenit din nou o afacere banoasa.

| Letis a răspuns:

Sau asa: https://www.my-man.ro/my-woman/portofel-de-dama-din-pluta-cu-fermoar-p2150/
Sunt superbe, eu am de 3 ani portofel din pluta, sunt foarte rezistente si usoare.