| Aurel334 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un laptop nu de gaming, dar care sa duca cateva jocuri(gta 5, csgo,gta 4etc.) Am un buget de aproximativ 2000 de lei. Am gasit pe eMAG un laptop care consider ca ar duce acele jocuri. Laptopul se numeste Lenovo ideapad 110-15isk Intel core skylake i7-6498du 1tb 8gb amd radeon r5 m430 2gb. Va rog sa imi spuneti daca acest laptop este bunicel si daca duce macar csgo. Mai am o intrebare, pot pune windows 7 pe el? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Bandit288 a răspuns:

E foarte bun laptop-ul care l-ai gasit pe eMAG!
pe laptop-ul ala merg toate jocurile populare:
FIFA 17, CS:GO, PES 2017, CS 1.6, Watch Dogs. Pe laptop-ul ala ar merg toate jocurile, ai inteles!?
Sa-l stapanesti sanatos!
Cumpara-l ca e bun,merita, e scump dar merita!

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Da poti windows 7 pe el. Vor merge jocurile mentionate de tine dar nu la cine stie ce setari. Daca vrei gaming fa-ti o configuratie pe componente.