| Lexa33 a întrebat:

Salut, va adresez urmatoarea întrebare, sunt multe portofele(aplicatii) bitcoin, cripto etc pe care poți sa trimiți bani. Dar întrebarea următoare este... aceste portofele, dacă ai de exp 4 portofele diferite (aplicatii) și tu vrei sa trimiți bani undeva pe o adresa, nu contează pe ce portofel trimiți tot îți vor ajunge la adresa exacta indiferent de aplicație?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns:

Întrebarea ta e ceva de genul, am 4 case și vreau să trimit o scrisoare prietenului meu, scrisoarea mea va ajunge tot la el?

| AmandinaDragan a răspuns:

Cel mai bine iti golesti portofelele si iti iei banii. Ia incearca si sa ne spui si noua daca ai reusit.