| sugar3xl a întrebat:

As dori sa cumpar si eu acest produs de pe www.amazon.com http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&s=toys-and-games&qid=1279274129&sr=1-1 si as vrea sa stiu cat ma costa transportul. Acest site poate trimite produse si in Romania? Multumesc

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Ala nu e un simplu site.winking
Ala e gen okazii.ro la noi.
Adica unele persoane scot la licitatii unele produse.
Nu multi trimit in Romania.
Incearca - acolo scrie ca transportul este oferit gratuit daca cumperi in valoare de cel putin 25 dolari - tu ai acolo abia 9. 80 dolari.
Eu am incercat sa cumpar niste jocuri pentru. xbox de acolo si nu trimiteau si in Romania - vanzatorul are dreptul de a alege unde vrea sa trimita produsele!

1 răspuns:
| smiley11231 a răspuns:

Da, ei pot trimite acest obiect si in Romania dar o sa te coste la vama foarte mult, asa ca mai bine sa ti-l aduca cineva din America si sa spuna ca produsul este al lui/ei.