| Dorawinifred20000 a întrebat:

As dori sa închiriez o garsoniera in Bistrita, județul Bistrita-Nasaud. As dori sa fie intr-o zona linistita, să nu fie la marginea orașului. Nu doresc ceva luxos, să fie ceva micuț dar sa aibe baie, dormitor si bucătărie. Daca ați dori sa inchiriati astfel de garsoniera sau dacă cunoașteți pe cineva va rog să lăsați un număr de telefon ca să pot contacta! Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi pe un site de specialitate (anunturi) si nu aici.

| Dorawinifred20000 explică:

Am căutat dar unele anunțuri se repetă, altele sunt vechi si sunt închiriate deja...