| MsLady a întrebat:

As dori si eu niste site-uri de haine frumoase pentru adolescenti. Gen : kurtman, miniprix etc. Dar nu vreau dinacelea cu haine extrem de scumpe gen un tricou 100 de lei. Doresc sa fie ieftine si sa fie site bun. Multumesc frumos :* :* :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnkuAnkutzza a răspuns:

Buna! aici http://www.facebook.com/haine.accesorii.5 sunt foarte multe produse frumoase la cele mai mici preturi de pe piata! merita vazut si sper sa gasesti ce doresti!