| cantorpaul a întrebat:

as dori si eu sa cumpar o orga si nu stiu de unde. Ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asya a răspuns:

Sau ai putea gasi in librarii...(alea mai maricele)

| girlxx21 a răspuns:

Gasesti in carrefour...sau cauta pe okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce orgă? De începători sau profesională (de lăutari, studio)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand orga roland e 500 cu discheta 0722190374

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai luat pana acum am eu un roland e600 cu towch screen si procesor de voci daca esti amator suna la 0749650059 sau pe id nencov_viorel

| mmamiruna a răspuns:

Poti gasi orga la carrfour, cora sau pe stirbei voda exista un magazin de specialitate

| mcvlad a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumper, daca trebuie sa fie pro / semi, daca lucrezi mult cu sampling, sa aiba unitate optica sau nu, sunt multe aspecte de luat in calcul. Orga semi (mai mult de jucarie, pe care poti studia pentru inceput) am vazut si in carrefour. Daca vrei ceva mai mult, sunt magazine de profil, am si eu una de vanzare - GEM WK4 Oriental Style!