| SatraBenzbest a întrebat:

As vrea sa va intreb daca aveti idee de un as putea cumpara un tricou cu XXtentacion si sa nu trebuiasca sa platesc cu cardul,adica, sa platesc cand ajunge coletul! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| minionforever2005 a răspuns:

Unul de pe site-uri oficiale nu cred ca o sa gasesti, in schimb, ai putea cauta unul la mana a doua sau pe site-uri mai mici, cu toate ca nu stiu cata incredere poti avea in ele...

1 răspuns:
| SatraBenzbest explică (pentru minionforever2005):

Multumesc,la mana a doua nu mi as dori sincer, oricum, cel mai probabil o sa imi comand unul si o sa platesc cu cardul...e mai ok asa.multumesc mult!