| LeahAduRose a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine tigari de pe piata din Romania la oractuala? Fara sa fie de contrabanda.

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

More red 12 lei

| ady7zux a răspuns:

Sunt cele cumparate direct de la producatori. Restu difera la pret de la un magazin la altul

| Iulia365642 a răspuns:

More red, stiam ca costa vreo 12 lei

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cele din Ungaria facut in casa. Nu sunt de contrabanda. Legal ai dreptul la un kilogram de tutun la o trecere. Costa cam 5 lei un pachet.

| untu a răspuns:

Nu mai puteti sa mai cumparati niste tigari iefine ca nu aveti de unde fuma! Ai auzit de legea care a intrat in vigoare in privinta fumatului in spatii inchise si deschise si in locuri publice? Ai face bine sa nu mai fumati pentru binele sanatatii tale pentru ca transplantul de plamani este blocat si nu veti mai putea transplant de plamani in Romania, ci in strainatate si asta costa foarte multi bani! Va convine asa?

Bula
| Bula a răspuns:

(Tm) "ALTORA" (Ro)