| Paulla25 a întrebat:

Ce crema de epilat este mai buna? Merge? La ce interval de timp o sa creasca parul? Mai bine big-ul? A si am 14 ani.Multumesc

2 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Mai bine iti strangi bani si iti cumperi un depilator electric de la Braun sau de la Philips. Ti le recomand sunt foarte bune.

| blackangel1618 a răspuns:

Crema eplatoare si bigul sunt cam aceleas lucruri adica dau acelasi rezultat. iar parul creste intr-o saptamana 2 depinde de persoana si de gradul de pilozitate dar iti recomand sa folosesty mai bine un epilator electric sau benzi epilatoare, sunt oricum mult mai bune decat bigul sau crema iar parul creste mai greu, funda?