| anonim_4396 a întrebat:

Ce magazine de haine din Bucuresti cu preturi accesibile stiti?

3 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Depinde daca te intereseaza magazinele cu branduri sau nu, accesibil mi s-a parut intotdeauna New Yorkerul.Sunt magazine de tip Outlet ale marilor branduri care sunt aproape accesibile.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Ilotti este un magazin cu preturi foarte ok. Si la H&M gasesti haine frumoase, calitative si acceptabile ca si pret, trebuie doar sa fii atent(a) la articolele reduse, au mai mereu promotii.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune