| sufletzel a întrebat:

Ce site-uri cu haine pentru catei stiti? Si cu preturi mai accesibile.winking

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Buna!

Uite de pe siteul asta ii cumpar cainelui meu hainute mereu si sunt si preturi destul de mici: www.petshopgallery.com

Bafta!

Sper ca te-am ajutat:).

19 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| ChocolateDroid a răspuns:

Eu ii cumpar haine bichonelului meu de pe : www.hainepentrucaini.ro
E un magazin foarte dragut din Oradea.
Despre preturi... hmmm... Asta depinde de situatie materiala. Mie mi se par cat de cat accesibile. Iti recomand sa te uiti si la accesorii deoarece sunt foarte frumoase. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainepentrucatei.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt foarte ieftine hainele, si eu de aici ii iau la al meu :)
http://hainepentrucatei.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la carrefour ca sunt ieftine alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis noul magazin virual de haine pentru catei. Va invitam sa ne vizitati pe www.yorkiesland.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele pentru catei care sunt ieftine pe care le gasesti la pet shop-uri sunt de proasta calitate si catelul se misca mai greu cu ele. Daca vrei sa gasesti haine de calitate si cu un croi bun...atunci opteaza pentru produsele de marca.Mai bine o haina buna decat o garderoba cu haine de proasta calitate care sa nu-i tina cald si in care sa nu se poata misca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.petshop.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe hainute pentru catei acolo gasesti haine foarte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a mai deschis un nou magazin cu haine pentru catei www.cateicufite.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hainutecatelusi.ro

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

Alte răspunsuri
| Anitsaa a răspuns:

Buna. Eu ii cumpar catelusei mele Bichon de aici si preturile la haine incep de la 20 lei. De exemplu un trening flausat costa 30 lei;) iar in petshop-uri costa cel putin 60 lei. Uite site-ul http://www.petlooks.ro/

| Muciu_Ciuciu_1990 a răspuns:

Buna ziua! Va recomand Petaprod 21 http://imbracamintecaini.wordpress.com/
Hainute pentru caini personalizate de calitate si la cele mai mici preturi de pe piata.
Petaprod21 si pe facebook, adresa :
http://www.facebook.com/peta.prod
Recomand tuturor sa incerce!