| dm1102 a întrebat:

Buna!
Cine stie un site unde mi.as putea personaliza tricoul cu imprimeu gem Skrillex? Priniti funda! :-)

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Daca stai la oras sigur gasesti un loc unde fac tricouri personalizate, cam in toate orasele sunt. Iar daca nu intra pe LeTrico.ro si vezi acolowinking Ei se ocupa cu asa ceva. Le trimiti poza cu ce vrei pe tricou si aia e happy

1 răspuns:
| vladaniel a răspuns:

Eu mi-am personalizat mai multe tricouri pe www.TricouART.ro toate sunt foarte ok