| AmyAmya a întrebat:

Cine stie un site unde sa gasesc haine la moda pentru copii de cumparat la un pret rezonabil?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru haine www.bonprix.ro si pentru accesorii www.crownfashion.ro

| AlexandraHristov a răspuns:

Iti recomand http://z8.ro/fashionup-copii - ai de unde alege.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive:preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| lolicaa a răspuns:

Http://www.miniprix.ro/
sper sa fie de folos :)

| IzabellaOprea a răspuns:

Hey bibi miniprix vroiam sa pun si eu
este foarte bun saitul gasesti detoatee

| munteanuic a răspuns:

Http://www.kiabi.ro/
Magazinul Kiabi are haine pentru toate varstele, la preturi rezonabile si unerori au reduceri alte ori promotii. De ex. acum daca iei 4 lucruri cu eticheta colorata pletesti doar unul.
Sper sa ajute!