| claide a întrebat:

cu ce mijloc de transport in comun se poate ajunge in Bucuresti mall _mall vitan) dau funda si vot plzzzzzz funda si vot

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cu tramvaiul 1 poti ajunge, autobuz 123, 634(are statia langa o florarie din intersectie, iar strada de langa florarie merge spre Mall Vitan), si cam atat. Poti lua metroul pana la Piata Muncii si apoi iei tramvaiul 1 care mi se pare ca te lasa foarte aproape, daca nu, cel mai convenabil este taxiul. Pupici!

| r2d2 a răspuns:

Autobuzul 123. Stiu ca poti sa ajungi si cu tramvaiul, dar n-am nicio idee ce numar...

| SaraaS a răspuns:

Pai depinde unde stai. Poti sa iei metroul pana la Unirii sau autobuzul 123, cum a zis r2d2.