| catty443 a întrebat:

Buna :d incepe scoala si as vrea sa-mi cumpar conversibatting eyelashes la mine in oras din pacate nu sunt. stie cineva un site de unde as putea sa-mi cumpar? si sa nu iau teapa laughing.
fundita :*!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io caut sa vand niste conversuri negre de piele sunt super nu le-am purtat decat 1data l-eam primit din cipru
daca e sa vrei o poza cu ei id: lichtensteinMC

| maria_9636 a răspuns:

Cel mai bine vino in bucuresti la mall...eu sunt din bucuresti si iti zic ca cel mai bine e la MALL BANEASA!
sau intra pe sait la convers si comanda sau din america si de acolo mi-am luat de pe www.amazon.com