| Andreea2731 a întrebat:

Buna, daca știe cineva și a comandat vreodată de pe aplicația Wish, să îmi spună dacă prețurile sunt intr-adevăr așa cum arată acolo, va rog mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wish, cand a iesit, intr-adevar, aveau preturi destul de mici, si minus inconvenientul ca asteptai poate si o luna pentru un produs, merita, raportul pret\timpul asteptat, insa acum, cei de la wish vand cu preturi ca pe amazon, sau ebay, dar timpul n-a scazut, si sunt si chinezisme toate. mai bine iei de pe ebay sau amazon de la selleri care fac delivery international, si iti vine produsu intr-o saptamana, decat sa iei de pe wish, mai scump poate, decat ce vei gasi pe amazon spre exemplu, plus timpul asteptat.
a fost o data la inceput, wish, acum e caca happy câh, e scump si prost.