| hiden a întrebat:

Dacă vreau să-mi comand de pe Aliexpress mai multe produse, fiind marketplace, îmi vin în colete diferite (ca la comenzile de pe okazii sau eMag)? Iar privitor la taxe, mai sunt şi altele în afara celor menţionate la Shipping? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Yup, vor veni in colete diferite. Iar in legatura cu taxele, nu - cel putin mie nu mi-au adaugat nimic in plus la plata, chiar daca uneori comanda era de peste 10 euro.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Alieexprs si alte websituri genu asta nu-s magazine, e pur si simplu un loc online, ca la piata, unde oamenii vand si cumpara.Deci nu iti trimite tie Aliexpres nimic.