| madalina00 a întrebat:

De mult timp imi doresc o pisica persana. Asa ca vreau sa va intreb daca nu cumva aveti vreo pisica persana de vanzare?

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Cu multa placere. Da' o funda nu dai la una dintre noi?laughing

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Http://www.adoptiipisici.ro/? s=persana
Daca nu gasesti, am vazut un pui de persana pe aici pe prima sau a 2-a pagina. Mai bine adopti una decat sa dai o gramada de bani...

| madalina00 explică:

Multumesc pentru raspunsuri !

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Http://www.petz.ro/......e-casa.php

Poţi de aici.adoptă, dar vezi ce adopţi :D că sunt şi ''poame'' decât să plateşti muult şi degeaba!