| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața! Știe cineva vreun site cu adidași originali la prețuri foarte mici? Voi de unde comandați online adidași de firmă la prețuri mici? Dau FUNDĂ celui care îmi spune cele mai bune site-uri!

3 răspunsuri:
| Blaaaaaa8880 a răspuns:

Footshp

| alina2k18 a răspuns:

Fashiondays si epantofi - originali.
Din alta parte nu imi iau.
Gasesti si reduceri, evident nu te astepta sa iei originali de sunt 600 ron cu 150winking

| TabanA a răspuns:

Eu si ai mei obisnuim de cativa ani sa luam incaltaminte si articole vestimentare de pe Bravosport. Gasesti produse la preturi convenabile www.bravosport.ro