| Andree a întrebat:

si-a comandat cineva adidasi de pe adidasitai, site online, sunt originali pantofii?

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Nici macar nu e scris corect nici numele. Cum sa ai incredere ca sunt originale? Sigur sunt originali pe www.marimi.ro ca am comandat si stiu.

| nananaan a răspuns:

Da, sunt originali happy

| velicue a răspuns:

Pentru cativa bani in plus iti recomand sa iti cumperi niste adidasi originali.
Iti recomand http://www.teesch.ro/

| ShopSport a răspuns:

Iti recomandam sa cumperi doar produse originale, chiar daca platesti putin mai mult. Acestea ofera confort si rezista mult mai mult.

www.shop-sport.ro