| Antonio12 a întrebat:

este aniversarea prietenei mele. Ce as putea sa ii cumpar de 300 de lei(fara bratari, inele, cercei).

21 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Un parfum, depinzand de varsta, dar eu cred ca ar merge un Tommy Hilfiger, T Girl, nu am auzit pe nimeni sa spuna ca nu ii place parfumul ala, este absolut superb si tine o groaza happy

| 009 a răspuns:

Daca va iubiti tu esti cel mai de pret cadou pentru ea:pda ii poti da un ursulet, o inima mare cu numele ei, o cina romantica9doar voi doi)poate un picnic cu prieteni, si nu uita de inbratisare si sarut kiss

La multi ani!happy

| TipulVerde a răspuns:

Un catel! big grin

| Marutza a răspuns:

O bluzita frumoasa, nu impopotonata, pe gustul ei si un accesoriu care se potriveste. Sau ceva ce sti tu ca isi doreste de mult timp, sau ceva de care nu are nevoie, dar care i-ar placea. E frumos sa faci cadou un lucru pe care persoana respectiva nu l-ar cumpara (adica nu sampoane sau chestii din astea), dar i-ar placea. Cel mai frumos cadou pentru o fata/femeie este parfumul si ai puta sa ii cumperi un parfum, mai ales ca ai destui baniwinking! Incearca Versace Red este 100 si ceva de lei! Sau Lolita Lempicka, sunt foarte in voga acum! Iar place cu siguranta. Si imi mai place mult DKNY (Dona Karan New York) Be delicious. Bafta si la multi ani! happy

| aangelia a răspuns:

O geanta pe o parte (cum se poarta acum)
o fustita
rochita de vara.
balerini
sandale de vara, moderne happy
produse pentru par, corp

| MoreTime a răspuns:

Orice vreibig grin... Noi nu stim ce-i place eibig grin

| oricine a răspuns:

Un catelush mare, mare...sa-l aibi amintire toataaa viata! asa i-am facut si eu pr mele si ss-a bucurat nespus de mult!:X:X:X
e super cadoul.:X:XX:
Bafta!
sa-ti traiasca prietenawinking

| CiuxyM a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un buchetel de trandafiri, bomboane de ciocolata si de restul banilor sa o duci o zi la mare doar voi 2. de dimineata pana seara. bine, aici depinde. cati ani aveti voi?

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Ok eu as opta pentru ceva dulce! As recomanda sa fac un tort imens In Forma de inima! Te intalegi la pret cu firma specializata, bafta.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Sau lenjerie erotica!

| LOVE_7009 a răspuns:

Pai in principiu ai putea sa faci o perna cu poza amandurora si te costa si mai ieftin de restul banilor poti lua un cos de flori eu una asta mi-as dori de ziua mea de la prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, tu stii ce isi doreste ea cel mai mult. Daca tot insisti ca fara accesorii atunci ai putea sa incerci sa ii cumperi tricoul/rochita pe care a pus ochii de mult, dar nu s-a indurat sa si-o cumpere. Sau, stiu si eu, chestii de genul: rama sau album foto cu voi sau alte lucruri personalizate, un papitzoi mai mare cu o inimioara eventual. Daca ii place muzica, un album al formatiei pe care ii place mult.
Te descuri tu... sper! Succes si la multi ani prietenei tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mp3, o placa/ondulator, ceva de imbracat... exista foarte multe lucruri, dar depinde de gusturile ei. O cunosti, stii ce i-ar trebuiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un accesoriu vestimentar bugetul e destul de consistent

| Andra_5221 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un bilet la un concert sau la un teatru... ceva de genu...

| bia_9509 a răspuns:

Un uscator de par cu diferite perii pentru aranjare, cu perie rotativasmug

| levelup a răspuns:

Cel mai tare cadou si o spun ca m-am intalnit cu situatia e sa-i comanzi o rama foto digitala unde sa poata pastra pozele cu voi,
daca vedeai cum i s-a luminat fata la prietena mea cand i-am explicat care-i treaba cu cadoul, si in plus am primit si ceva seara :))
rama o poti lua de pe http://zoompro.weebly.com/video.html

| Anca_7940 a răspuns:

Hmmmm thinking un parfumsmug, fa-i o programare la manichiura, pedichiura smug...

| Antonio12 explică:

Aaa si inca ceva... oare ii va place un ursulet urias(mai mare decat ea), un buchet de flori 5-7 trandafiri ...si poate ceva dulce?

| Antonio12 explică:

Daca nu ajung 300 de lei. pot ajunge chiar la 400-450 happy. Sper doar sa ii placa:X