| Ytrgh a întrebat:

imi doresc foarte tare sa comand după site ul CNDirect dar as vrea sa știu cât o sa mă coste transportul pana in România. A comandat sau poate sa m-a ajute cineva? Fundița!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand faci comanda, iti apar niste optiuni de transport si tu selectezi ceea ce-ti convine. In functie de ce anume selectezi, ti se calculeaza plata transportului.
De exemplu:
- optiunea transport standard pentru 1-2 kg din China spre Romania, dureaza 3-4 saptamani si costa undev ala 5-10 dolari.
- optiunea transport DHL pentru 1-2 kg din China catre Romania, dureaza 3 zile si costa 50-60 dolari.
Unele transporturi solicita asigurare, altele nu.
Deci, cumpara si treci prin proces pana la transport si aoclo vezi tu ce selectezi.