| Rigbby a întrebat:

Salutare, as vrea sa comand de pe acest site un tricou. Zice ca transportul este gratuit, dar nu stiu daca e gratuit doar pana in Romania iar ca sa ajunga la mine in judet trebuie sa platesc transportul?
sau e gratuit pana in Romania pana ajunge la mine in judet fara sa mai dau bani?
As vrea sa-mi raspunda cineva care a comandat de pe acest site.
http://www.aliexpress.com/......30224.html

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Transportul pana in Romania este gratis tu trebuie sa platesti curierul care o livreaza de unde a venit. De exemplu sa zicem ca a venit in portul constanta sau Bucuresti o firma de curier o sa o livreze la tine acasa si vei platii tricoul+transportul din tara care e de obicei cam 14 lei.

| Rigbby explică (pentru Bobby711):

Tricoul trebuie platit cu cardul, asta ar insemna ca trebuie sa platesc doar transportul de 15 lei nu-i asa?

| Bobby711 a răspuns (pentru Rigbby):

Eu asa am primit carcasa de la telefon. Pana la urma nu platesti produsul de 2 ori