| Pepsi69 a întrebat:

Îmi puteți da idei ce sa vand pentru ca am nevoie de bani. Părinții nu vor sa îmi dea pentru ca li se pare inutil. Este vorba de e un mod Pack The sims 4 cats and dogs, sims ul original l am cumpărat dar vrea și acest mod Pack.
Ce as putea vinde sa fac cam 180 lei? Am încercat pe chitara mea dar nu se vinde, nimeni nu o vrea.

Da ți mi idei de chestii, știu ca nu știti ce am prin casa dar asa ca o idee.

Sper ca ati înțeles. Mersi

Funditaaa

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Vinde-ti jucăriile,,,, dar nu te aștepta să se vândă in câteva zile daca le postezi pe internet. Poate dura luni sau chiar ani. Mi s-a întâmplat să vând pe OLX un produs postat cu 5 ani in urma.