| DejaVuDoc a întrebat:

Salut, a venit un verisor mai mic la mine si sta cateva zile si vrea sa se joace sims 3, am jucat si jocul cu mult timp in urma oricum, dar el vrea cu nu stiu ce expansion pack cu sezoane ca altfel nu il joaca, asa ca inainte sa fac vreo prostie si sa descarc 5-6 gb degeaba, poti adauga expansion pack daca jocul nu e original? adica daca e piratat stiti voi, mersi happy

Răspuns Câştigător
| Covrigi a răspuns:

Da, poti adauga.Iar expansion pack-ul de care vorbesti se numeste The Sims 3 Seasons.

1 răspuns:
| Covrigi a răspuns:

Nu, nu trebuie sa le instalezi intr-o anumita ordine.Iar cand le-ai instalat la launcher (cand dai click pe The Sims 3) jos este o lista cu expansion pack-urile iar daca ai instalat The Sims 3 Seasons si Island Paradise, iti arata ca primul (din dreapta) este Isla Paradise. Bagi crack-ul de la Isla Paradise in jocul The Sims 3 (in bin) dar nu uita ca trebuie prima data sa stergi crack-ul de la the sims 3 (sau pune-l undeva in caz ca nu-ti merge).Si (daca ai daemon tools lite) trebuie sa ai la mount image The Sims 3 Island Paradise.In legatura cu lumile (worlds) ti se adauga la unele expansion pack-uri de exemplu: The Sims 3 Pets.