| UnicornFlavored a întrebat:

am sims 2 de pe internet. nu e original.
vreau sa imi iau un expansion pack pentru ca jocul devine plictisitor asa.
cum sa fac sa le iau? de unde? am nevoie de toate? se poate si fara simsul original?/
va rog sa explicati mai pe intelesul celor care nu le au cu calculatoarele. Poate imi recomandati ceva ce ati incercat si merge! Funda si la ceilalti vot! Mersi!

1 răspuns:
| RamonaRay a răspuns:

Hei.
Iti trebuie sims 2 ca sa-ti mearga expansion-urile pack.Nu trebuie sa fie neaparat original sims-ul 2. Poti sa iei numai un expansion pack si o sa-ti mearga daca il instalezi bine.a si daca iei mai multe ele o sa se combine;)
Poti sa iti iei haine si alte chestii pentru sims 2 daca nu gasesti de unde sa iei un expansion pack.
http://www.lianasims2.net/
Sper ca te-am ajutat:D
Funda?