| teo2 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste site-uri unde pot gasi rochii pentru banchet de clasa a VIII a? Dar sa fie ceva special si nu foarte scump.

Răspuns Câştigător
| luisanamy a răspuns:

Pe smartchic.ro sunt multe modele la preturi accesibile.

3 răspunsuri:
| blonda90 a răspuns:

Miniprix.ro big grin are lucruri destrul de dragute. totusi ai putea sa mai cauti la magazinele din orasul tau happy distractie placuta la banchet :*

| AlePanda a răspuns:

Daca poti plati cu cardul, atunci iti recomand ebay.co.uk [site din Anglia cu o groaza de chestii dragute si ieftine], dar trebuie sa scrie post to: worldwide sau erope happy sper ca ti-am fost de folos