| Lollipop_2029 a întrebat:

Buna!; x
imi puteti da sugestii de rochii de banchet pentru clasa a VIII-a (preferabil poze) sau vreun site bun de unde pot da comanda? Multumesc happy pup:*:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Uite aici www.bonprix.ro sau www.sherrihill.com pe aman2a gasesti rochii ffff drgautze

sper ca te am ajutat distractie placuta
fundita?:o3:o3:o3

| Tacii a răspuns:

Heeyy.uite si si eu sunt clasa a VIII-a si eu sigur imi voi lua o rochie cam pana la genunchi fara bretele, alb cu negru...si poze sincer nu am.dar cred ca iti imaginezi, eu asa o sa imi iau.chiar de curand...mi-am gasit in mall la bucuresti de 2 mil.dar. merita. se poarta