| Andrelutssa a întrebat:

Niste idei de rochii pentru banchet de clasa a VIII a? Cea mai buna idee primeste fundita; x

Răspuns Câştigător
| theprettyreckeless a răspuns:

Http://www.edressme.com/cocdres.html
http://www.promgirl.com/shop/dress_by_event/graduation
hmm. si eu am banchet de a8a si mi-am gasit o rochita draguta din C.A.T.O, sunt si in Zara, Orsay.
te sfatuiesc sa nu iei foarte elegante, ca nu mergi la nunta:). cat mai."tinereasca", if you understand.
spor la alegere!:)

5 răspunsuri:
| sabicsuu32 a răspuns:

Daca vrei iti dau id-ul meu sa vezi rochia mea:d

| TSUNADE_8237 a răspuns:

EU zic sa te duci in zara sau t! NAR

| IrinaX a răspuns:

Sincer daca ai niste forme bine conturate, adica nu esti nici slabanoaga nici prea grasa asa ca mine ar trebui sa alegi o rochie mulata pe corp orice culoare vrei, iar cu tocurile vei arata bestial