| xoxolove96 a întrebat:

M-ar interesa de unde pot cumpara si la ce pret masca cu placenta de la kallos. Multumesc.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Costa cam 10-15 lei in marile magazine gen Auchan, Carrefour etc. Eu mi-am luat de curand balsam din Auchan si am dat 9 lei, deci masca trebuie sa fie tot cam asa...pana in 15 lei.

| LexaHD a răspuns:

Pai, ori la farmacie, ori in Carrefour, Auchan etc. Poti comanda si de aici : http://www.divahair.ro/......nta-rev78/

| Raluuuca89 a răspuns:

Da cum au spus si fetele din supermarket, eu imi iau din real, un borcan mare e in jur de 15 lei, nu mai tin minte exact