| Melaa a întrebat:

Buna!happyMa puteti ajuta cu niste site-uri cu haine?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca pe www.miniprix.ro Au atat imbracaminte cat si incaltaminte de foarte buna calitate la preturi foarte mici. Poti returna ce ai cumparat daca nu iti este bun in baza bonului de casa. Shopping placut!

9 răspunsuri:
| bobosf a răspuns:

Eu am comandat de aici si am fost foarte multumit : http://bit.ly/qRN11c

| Originals a răspuns:

Buna Lovemella,
Gasesti imbracaminte si nu numai pe site-ul www.originals.ro la cele mai convenabile preturi. In plus comanda ajunge in 24 de ore la destinatie si poti returna produsul indiferent de motiv.
Spor la cumparaturi!

| cretz a răspuns:

Kurtman.ro, miniprix.ro, bonprix.ro, misspretty.ro, happyclothes.ro, fashionup.ro

| XxBalonasheeXx a răspuns:

De ce? Alea din magazin iti erau prea mici?

| iloveshopping a răspuns:

Buna, lovemella! Inceraca si http://www.haine-on-line.com/

| roxanah a răspuns:

Buna! Am si eu un blog cu hainute dragute. Intra pe outletonline24h.blogspot.com happy