| mariamot a întrebat:

Mi-am comandat un ceas fossil. Stie cineva la ce se refera " Japan Movement Strap China" scris pe eticheta unui ceas fossil? Adica sunt originale ceasurile pe care scrie asa ceva sau cele pe care nu scrie sunt originale? Cei care va stiti cu ceasurile putin ajutor va rog laughing Apropo, ceasurile de pe b&bshop sunt originale sau nu?

4 răspunsuri:
| Nadaban_Dara_Ilinca_1993 a răspuns:

Nu sunt originale

| mariamot explică (pentru Nadaban_Dara_Ilinca_1993):

De unde sti?

| Nadaban_Dara_Ilinca_1993 a răspuns (pentru mariamot):

Am si eu doua, pe al doilea l-am luat, chiar daca primul nu era bun si nici acesta nu era original.
Am un unchi care lucreaza in acest domeniu.

| mariamot explică (pentru Nadaban_Dara_Ilinca_1993):

Nu sti un site cu ceasuri fossil originale?