| Liviu76467 a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon samsung galaxy s si as vrea sa-i iau o husa cu inchidere magnetica.Stiti cumva daca influenteaza negativ aceasta husa(magnetul)?

2 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Atata timp cat s-a creeat husa cu inchidere magnetica pentru telefon nu poate sa influenteze negativ. Nimeni nu scoate pe piata ceva cu interesul de a primi reclamatii.

| b3nNy07 a răspuns:

Eu am avut un suport de telefon care iti statea la pantaloni pe curea si se inchidea prin magnet, si mi s-a stricat telefonul...