| Alinutza2003 a întrebat:

Mi-am luat un perus si nu stiu ce nume sa-i dau
Este mascul!

Răspuns Câştigător
| YesorNo a răspuns:

Flafi, Tweety, Carl. Daca vrei iti mai dau nume si sper ca te-am ajutat. FUNDA? big grin

3 răspunsuri:
| Astella a răspuns:

Si eu am un perus, e mascul si il cheama Paco.

| ღDeeiuMeowMiauღ a răspuns:

Riri, Coco, Albăstrel, Biluţă, Bulină, Bombonel, Cocuţă, Cici, Cipi, Ciripel, Gimini, Floricel, Plăcinţel, Zăhărel, Ţuţu, Puiuţ, Pişcoţel, Beethoven (daca ii place sa cante), Boss (daca se crede sefu), Loquito (daca e un perus nebun), Cuky (daca e dulce) si daca iti mai trebuie sa imi spui ca iti mai dau! Sper ca te-am ajutat!

| Filarmona a răspuns:

Tweety