| Bogdan815733 a întrebat:

Buna, recent am comandat online de pe site-ul CEL.RO un telefon Samsung galaxy s9, cutia telefonului avea sigiliul original taiat si peste aplicat un alt sigiliu fals, de asemenea nu a venit invelit in tipla (telefonul a fost resigilat si vandut ca nou), eu daca cumpar un produs am pretentia sa imi vina sigilat si in tipla cum trebuie nu sa fiu pacalit pe banii mei munciti de mine.
Am luat legatura cu ei si am completat cererea de retur pe site care s-a aprobat si pe cheltuiela mea am livrat telefonul inapoi la ei. Mi-au spus ca banii imi vor fi virati in cont ( 2500 lei ), astept de peste o saptamana si nu am primit nici un leu, ce sa fac?
Am citit recenzile despre cel pe google si am ramas socat cand am vazut de ce sunt in stare oamenii astia si ce tepe dau + ca banii îi dau foarte greu inapoi.
A mai patit cineva asa ceva cu acest corsar srl ( cel )?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Scrie-le o mică scrisorică la OPC, nu strică