| CorinaAici a întrebat:

Reducerile acelea din ianuarie-februarie, vor fi in toate magazinele.
? Adica ma refer si Bershka, si New Yorker si H&M, Zara? Si cam pana la cat la % vor ajunge? Multumesc! Ofer fundita! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Reducerile vor fi la toate magazinele (firmele)mari,inclusiv Bershka,New Yorker, H&M, Zara si vor ajunge pana la 70% din pretul acual!

1 răspuns:
| Akuryo a răspuns:

Reduceri sunt si acumlaughing la unele magazine, dar incep foarte multe de la sfarsitul lui noiembrie, unele reduceri ajung si pana la 70-80% si da vor fi si in magazinele alea thinking