| daniella_4528 a întrebat:

se apropie ziua de nastere a prietenului meu si nu am nici cea mai vaga ideea ce sa-i fac cadou. Vreau ceva Original si placut.astept raspunsurile voastre cit de curind se poatewinking

43 răspunsuri:
| Cioflica_Laurentiu_1950 a răspuns:

Cati ani are daca are 18 iai o nerghelea sa ceva frumos sa tina amintire ca il are de la tine cum ar fi 3 sticle de votca sau ceva tarie big grin

| Cioflica_Laurentiu_1950 a răspuns:

Cati ani are daca are 18 iai o nerghelea sa ceva frumos sa tina amintire ca il are de la tine cum ar

fi 3 sticle de votca sau ceva tarie big grin

| Ana2013 a răspuns:

Pai incearca sa-i cumperi niste tennisi de firma

| Michelle47 a răspuns:

Un parfum sau un ceas sau ceva de imbracat. ceva de genul asta

| OPsiholoaga a răspuns:

Incearca sa ii iei/faci ceva care sa ii aminteasca de tine, de voi. Poti incerca sa ii cumperi o perna personalizata, cu o poza cu voi doi. Daca nu, ii poti lua ceva de imbracat sau o simpla felicitare. Daca va plac chestiile mai siropoase, pe perna poate fi o dedicatie din partea ta, pentru el, sau chiar pe tricou sau pe o cana. Daca ai timp si rabdare ii poti face ceva din FIMO. Este un fel de plastelina care bagata la cuptor se intareste. Rezultatele sunt exceptionale.
Sper ca te-am ajutat! Bafta si la multi ani prietenului tau! happy

| Marya1088 a răspuns:

Eu i-am facut cadou iubitului(cand am implinit un an de relatie) un album foto cu toate pozele noastre de canderam impreuna si pe fiecare pagina de album am scris cate un citat despre dragoste.

| Pattrices a răspuns:

Eu i-am luat un ceas anul asta, de Valentine un parfum! vezi si tu cei place mai mult!

| nfsmw a răspuns:

Depinde ce varsta are prietenul tau si ce buget ai alocat acestui eveniment! In opinia mea ceva original ar fi sa ii cumpri de exemplu:tricoul echipei de fotbal favorite, asta in cazul in care este microbist sau ai putea sa ii mai cumperi o sticla de sampanie sau de vin, dar sa fie ceva mai rafinat daca intelegi ce vreau sa zic. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Andreea_Oltean_1995 a răspuns:

Un pazzel cu poza voastra...personalizeaza ceva cu voi 2..eu i-am facut si pazzel si glog in forma de inimioara..si sunt chiar dragute..si nu foarte scumpe

| Doldoresthera a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun cadou e sa partici la el dar ar trebui sa ii duci un set de parfum si sa te uiti ce haine poarta ce culori ii plac si gata ai rezolvat...

| TheKatea a răspuns:

O rama cu fotografia lui si a ta,asa frumoasa,mare)Sau un inel eu as propune, dar numai ca trebuie de stiut cum e degetul de bun, sau bilet la un film ceva, sau fotbal,)Dar cel mai bun ar fi o statueta ceva despre dragoste sa ii aduca intotdeauna aminte de voi si pe langa ea o felicitare facuta de mana sa, caci cel mai important este atentia si respectul)Funda?