| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As vrea si eu un sfat de la voi..In curind va fi ziua de nastere a prietenului meu implineste 18 ani..si fiind o aniversate mai importanta vreau si surpriza sa fie mai speciala. Ce pot sa fac si ce cadou pot sa-i dau? Baieti ma refer acum mai mult la voi...ce v-ati dori de la iubitele voastre? FUnda

3 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Sunt baiat. Un ceas...ar merge.dar doar daca stii ca il poarta. Un parfum si o felicitare...depinde de personalitatea lui.ce hobby-uri are, ce ii place etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt baiat dar uite ce ti-as propune sa ii iei.
Un ceas, dragut ..mare -baietilor le plac astea.
O camasa, tricou, hanorac etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O noapte de sex salbatic.