| monica_4689 a întrebat:

In curind e ziua de nastere a prietenului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac, ajutati-ma va rog sai aleg un cadou

6 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai depinde poti sa ii iei un tricou cu idolu lui. daca e genu iai o inimioara pe care sa scrie te iubesc. fa in ziua aia ce ii place lui adica ma refer la faza ca daca ii place un lucru la tine o coafura ceva sau un stil de imbracaminte fa acel lucru in ziua aia. mai departe nu stiu pentru ca nu ai zis ce stare si ce comportament are big grinbig grinbig grin daca ii plac masinile/motoarele iai o macheta cu masina/motoru preferatbig grin

| marsy a răspuns:

Un parfum, o rama cu voi 2 impreuna cred ca ar fi dragut, o bratara de argint se poate

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

UN parfum barbatescwinking

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Depinde de gusturile lui! Ii poti cumpara un parfum, o poza in rama cu voi doi, o inimioara de plushappyun tricou personalizathappyo felicitare:X Oricum nu conteaza ce ii eihappygestul conteaza si indiferent ce ii iei el tot te va iubihappySper ca ti-am fost de ajutorhappywave:*

| Anda_5509 a răspuns:

Ia i ceva sa tina amintire.Gen o bratara, o inimioara, un ceas, ceva pentru camera.s.m.d.Depinde de buget.
CUmpara i ceva sa tina amintire, nu parfum ca se consuma.

Depinde ce stil are, daca stii asta poti sa i cumperi multe.

| antonella_5557 a răspuns:

Ceva personalizat cu o poza cu voi 2