| BiiBiis a întrebat:

Buna seara, a comandat careva de pe site-ul "carespot.ro"? de ce imi cere CNP-ul cand fac cont? Este de incredere site-ul? ma gandesc ca daca ar fi fake, acest site nu ar mai exista

Răspuns Câştigător
| baietzelu a răspuns:

Daca dai CNP-ul tau, nu l-ar cere fara motiv. Ti-l cere, atunci cand iti vine comanda, sa treaca pe factura datele tale impreuna cu CNP-ul.Asa e politica. Stai linistita si fa-ti cont cu incredere. E un site destul de bun vad.

20 răspunsuri:
| Miruna3094 a răspuns:

Nu am intrat nici odata pe acest site, dar daca iti cere CNP-ul nu cred ca este de incredere

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nooooo, nu fi copil! cum sa dai CNP-ul? La ce le trebuie? Ce, atunci cand cumperi ceva, chiar o masina, iti cere cineva CNP-ul?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de pe acest site.Nu e panica :p ti-l cere pentru facturarea produselor. Mi-a trimis comanda destul de repede si am fost multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne da nu mai fiti atat de copii! imi vine sa rad cand vad intrebari de genu asta laughing ati cumparat vreodata ceva online? normal ca iti cer toti cnp-ul, pentru ca altfel nu pot factura - lipsa cnp-ului = amenda mare. in orice caz, nu cred ca iti verifica cineva CI sa vada daca este al tau sau nu. schimbati o cifra daca aveti impresia ca e mai bine. nu ca ar putea sa va vanda casa laughing)) oricum, nu mi se pare absolut nimic anormal in asa ceva. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@analeubed: da, cand iti cumperi o masina iti cere CNP-ul... eu tocmai mi-am cumparat niste boxe de la mediagalaxy si mi-au cerut CNPul pentru factura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste nesimtiti.eu am fost multumita de prima comanda da la a doua mi-au trimis alt produs si am platit produl pe care il comandasem si au zis ca se rezolva da au trecut 3 zile de atunci si acum nu mai raspund la telefon. aveti grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat paste fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot comandat de la ei. la prima comanda am primit pachetu vraiste ca sesparsese un sampon si cursese, da mi l-au schimbat repede. nu stiu ce sa zic, dar ma indoiesc ca nu raspund la telefon din cauza unui sampon, sincer... da-le un mail, eu numai pe mail am vorbit ca telefonul ala e haos. eram mereu pe waiting.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt complet lipsiti de profesionalism! Contul facut la ei nu am mai putut nicicum sa il accesez la doua ore dupa ce am dat comanda, le-am scris mailuri la care am primit raspuns abia dupa ce am facut putin circ, dupa 5 zile de la comanda m-au sunat sa imi spuna ca nu mai au decat un produs din ce am comandat asa ca i-am rugat sa nu imi mai trimita nimic ca nu ma mai intereseaza. Parerea mea...mai sunt si alte site-uri romanesti mult mai ok, sau comandati direct de pe http://www.beautybay.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, mie mi se par super baieti! sau fete laughing nu stiu! am facut o droaie de comenzi la ei si nu am avut vreo problema majora. n-au avut in vreo 2 randuri cate un produs, dar am ales altceva in loc si gata. mie imi plac.

| amasilviama a răspuns:

Tocmai mi-a venit o comanda de la ei si nu am avut nici o problema. a durat 3 zile, produsele sunt ok, clar mai comand. si la CNP am pus un sir de cifre anapoda, vad ca nu a murit nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa livrarea prin curier?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat la ei 4 produse si nu mi au trimis decat 3 eu platind pentru tote 4. De 2 zile incerc sa dau de ei sa imi trimita si produsul celalt si nu raspund nici la telefon nici la mail si am facut multe comenzi la ei dar asta este ultima happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am comandat si am platit un produ in plus. Adica la fel am comandat 4 produse si am primit trei. Bineniteles ca nici eu nu dau ei la telefon, le-am lasat mesaj da...Eu cred ca noi le platim si ele le folosesc.

| Adiav a răspuns:

Salut, nu conteaza daca iti cere CNP-ul sau nu, oricum au produse de proasta calitate, nu va recomand, eu am patit cu un parfum care mi-a ajuns desfacut, iar cand la folosire, mirosul parfumului disparea extrem de rapid. Deci nu, nu recomand.

| fanandrei92 a răspuns:

Salut, eu am primit teapa cu un parfum cumparat de la ei, nu-ti recomand

| mariusionut1992 a răspuns:

Nu recomand. Calitatea produselor lasa mult de dorit. Ma gandesc chiar ca sunt niste fake-uri.

| AgotaCovaci a răspuns:

Cu siguranta NU RECOMAND. Eu am comandat si am primit o prostie de asa zis "parfum".