| Tom a întrebat:

A comandat careva vreun parfum pe pe urmatorul site?
fragranciashop.ro
As vrea sa stiu daca e de incredere si daca au parfumuri originale.
Funa pentru cine a comandat sau stie pe cineva care a comanat si poate sa-mi supuna daca este de incredere site-ul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat eu, parfumurile sunt foarte bune dar nu sunt originale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt perfect de acord ca daca nu ai vazut vreodata vreun sapun nu stii nici la ce se foloseste, cat despre parfumuri nici nu se pune problema, te felicit totusi ca stii sa scrii la calculator si daca vrei totusi sa faci o comanda pe FragranciaShop.Ro iti recomand sa incepi cu un sapun...

3 răspunsuri:
| Tom explică:

Am comandat si mi-a venit in 2 zile parfumul.Parfumul a venit in ambalaj original.Nu stiu daca sunt originale 100% dar pot spune ca sunt foarte bune miros identic cu unu original diferrenta fiind ca nu tine 3 zile, tine doar una, dar oricum sunt foarte multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat PURE ORCHID by Halle Berry
http://www.fragranciashop.ro/cumpara/pure-orchid-by-halle-berry-2275256