| Natalia_8837 a întrebat:

Buna seara TPU! Imi puteti spune si mie ce modele de cizme\ghete sunt in tendinte in sezonul toamna\iarna? Multumesc anticipat. Dau vot.

Răspuns Câştigător
| PuffIQDin99 a răspuns:

Intra pe site-ul urmator: http://www.fabuloasa.ro/......deichmann/
cele mai noi modele... Funda!

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Ugg se poarta in sezonul astawinking

| aghatamedy a răspuns:

Eu cred ca ugg-uri big grin... Sau nu stiu niste cizme cu blanita in ele si cu talpa ortopedica, parerea meahappy!

| XMyPinkLifeX a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca toamna aceasta se p[oarte mai mult cizmele perforate, iar iarna ghetutele alea dragute cu platforme(scurte si cu sireturi)dar si UGG-uri! FUNDA?