| juliafrancesca a întrebat:

Si- a comandat cineva de pe Wish, Aliexpress? Cam în câte zile vine comanda? Cât costă transportul?

Răspuns Câştigător
| darcleea a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe Wish si produsul a ajuns in aproximativ o lună. Prețul diferă în funcție de produs. Atunci când vei da comanda îți va apărea prețul transportului.

4 răspunsuri:
| inlines a răspuns:

Cam intr o luna, depinde de cate lucruri cumperi dar in general eu stiu ca 30-40-50 pe acl variază

| Roxanaelena1922 a răspuns:

Nu prea te sfătuiesc...
mi am comandat o căciula de pe Wish, și m-am trezit fără bani in cont, comanda a venit cam la 2 luni după ce am dat o și căciula era una pentru bebeluși

| Sketch2 a răspuns:

Aici este site-ul despre shipping la Wish: https://www.wish.com/help?&hide_login_modal=true

Nu am putut gasi informatii despre Aliexpress, dar presupun ca se aseamana cu wish.

| veronika12346 a răspuns:

Aliexpress: Fiecare produs poate sa vina diferit! La ei scrie 60 zile, dar in mediu poate sa vina si la 3 saptamini, insa se intampla ca un produs sa fie purtat pe drumuri si 3 luni. Si iarasi fiecare produs are pretul de livrare al sau., altele in genere sunt cu livrare gratis! Perioada de livrare nu depinde de pret!