| Denisse14 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de unde pot lua un hamster din Iasi. Vreun pet shop ceva? Si daca puteti spuneti-mi si unde este magazinul (ca eu nu sunt din Iasi) si cat m-ar costa. FUNDA:X:X si va multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Mergi in mall, acolo sigur e un petshop si poti intreba daca au hamsteri sau cand aduc si cam cat costa. Bafta!

1 răspuns:
| methamorphosis a răspuns:

Magazin - Iasi - CENTRUL COMERCIAL FELICIA
Adresa:
Str. Bucium nr. 36 Centrul Comercial Felicia,
Magazinul S35

Tel./ Fax:

E-mail:
iasi. felicia@animax.ro
Orar:
Luni – Duminica 9 – 21

Mobil:

Persoana de contact : Irimia Alexandra

Descriere:
Pet shop - hrana (uscata, umeda, suplimente nutritive)
-recompense (biscuiti, batoane, delicatese)
-produse de igiena si cosmetica
-accesorii (lese, zgarzi, hamuri, custi de transport, colivii, jucarii)
-acvarii si accesorii
-animale vii (caini, pisici, pasari, rozatoare, pesti, reptile)