| alina17ilinca a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce cadou i-as putea lua prietenului meu? Suntem împreună de 2 luni si nu-i cunosc prea bine gusturile, de aceea sunt un pic confuza. Ar trebui ceva ce ar place tuturor....cred

3 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Dragostea ta pentru el e cel mai frumos cadou!

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Daca e mai pasionat de agricultura, cumpara-i machete auto. Daca e mai toata ziua pe la birouri, cumpara-i un papion sau o cravata. Daca e mai pasionat de bauturi cumpara-i o sticla de vin, iar daca e mai pasiont de bucatarie, cumpara-i un set de farfurii, sau ceva. Sper ca te-am ajutat!

| Sahasd a răspuns:

Hei Alina, nu ma pricep prea bine la baieti dar as zice sa ii cumperi un parfum, baietii se dau cu o tona de parfum, si mai ales ca e din partea ta. Sau poti sa faci un tricou cu voi 2. Sper sa-ti placa, funda! :3