| KimJennie a întrebat:

Bună! Stie cineva dacă virgulă căștile Sony sunt la oferta de black Friday?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Totul va fi la oferta de black friday, dar cu 2 saptamani inainte se maresc preturile intentionat, ca de BlackFriday sa le scada, de fapt le aduc la pretul lor normal.

| sierra1 a răspuns:

Toată marfa de la eMAG - de ex. - va fi la ofertă. Mai mare sau mai mică dar va fi așa că asteptă

| Cousteau a răspuns:

Nu se redactează virgula; pui - : - si redactezi întrebarea. Părerea mea și a normelor gramaticale. tongue

| FelixMotan a răspuns:

Toate produsele vor fi. Mă bucur că mergi pe Sony și sunt dispus să-ți ofer orice informație despre căști și multe alte dispozitive Sony! Eventual îmi poți dai și un rating pe site pentru a-mi câștigă evidența.