| Danielairina a întrebat:

Stie cineva unde gasesc UGG-URI in Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Am vazut si pe la magazinele de pantofi de pe langa statia de metrou piata romana. Si in IDM gasesti sigur si le gasesti mai ieftine decat la mall.

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Poti sa gasesti in orice mall, dar daca poti, sa treci prin Afi Palace si Plaza Romania, si acolo sigur vei gasi.

| ioana19111999 a răspuns:

M-am intersat pentru mine in palace centre cotroceni la 300 da-s reduceri la 50% marimi 37-39 la etajul 2

| mia09 a răspuns:

Pai daca vrei UGG-URI..frumoase si accesibile.cauta in mallurile Bucurestiului.eu mi -am luat o pereche din Baneasa Shopping City..de la Stradivarius..cu 150 reducere de la 300 de lei. poti cauta si nu numai in malluri.dar sunt mai frumoase acolo...Bafta!happyhappy:*