| Vivian95 a întrebat:

stie cineva unul sau mai multe magazine din Piatra Neamt de unde pot achizitiona niste bentite hippie?

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Poi in aproape orice municipiu este un magazin Retro-Catwork.Sunt haine din anii 60, cand era moda hippie, am frecventat acel loc, si mi-am luat un T`shirt interesant.este alba si are semnul pacii "stropit" cu toate culorile:0.Sub semn. scrie cu literele colorate "Peace in World" cu 15 lei l`am luat.si daca chiar nu se gaseste in Piatra Neamt, poti intra pe site-ul lor oficial (nu`ti pot da link, pentru ca TPU nu sprijina pirateria)Peace! Sau cum se spunehappy